Przejdź do treści

Kariera

W trosce o wysoką jakość świadczonych przez nas usług i w związku z ciągłym rozwojem naszej Kliniki poszukujemy specjalistów.

Jeśli są Państwo zainteresowani pracą w renomowanym ośrodku prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres:

  • rejestracja@ginmed.com

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

 

 

O Centrum

Nasze Centrum Ginekologiczno-Położnicze powstało w celu zapewnienia kobietom kompleksowych rozwiązań z zakresu ginekologii i położnictwa. W skład placówki wchodzą - Specjalistyczne Gabinety Ginekologiczne - GRAVMED i Oddział Ginekologii GIN-MED.

Nasze Centrum Ginekologiczno-Położnicze jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Radomiu - w pełni dostosowanym do potrzeb pacjentek. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu ginekologii i położnictwa. Stosujemy najnowsze metody leczenia i wykorzystujemy nowoczesną aparaturę medyczną. Poza szpitalami jesteśmy jedynym ośrodkiem na terenie miasta oferującym kompleksową diagnostykę i leczenie operacyjne w zakresie ginekologii.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, dbamy o rozwój zawodowy i nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, gdyż zdrowie i bezpieczeństwo pacjentek są dla nas najważniejsze.