Przejdź do treści

Kariera

W trosce o wysoką jakość świadczonych przez nas usług i w związku z ciągłym rozwojem naszej Kliniki poszukujemy specjalistów.

Jeśli są Państwo zainteresowani pracą w renomowanym ośrodku prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres:

  • rejestracja@ginmed.com

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

 

AKTUALNIE POSZUKUJEMY

Położnej lub położnika do pracy w naszej przychodni. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres:

  • gravmed@op.pl

 Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. 


Prosimy o załączenie do CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

 

O Centrum

Nasze Centrum Ginekologiczno-Położnicze powstało w celu zapewnienia kobietom kompleksowych rozwiązań z zakresu ginekologii i położnictwa. W skład placówki wchodzą - Specjalistyczne Gabinety Ginekologiczne - GRAVMED i Oddział Ginekologii GIN-MED.

Nasze Centrum Ginekologiczno-Położnicze jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Radomiu - w pełni dostosowanym do potrzeb pacjentek. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu ginekologii i położnictwa. Stosujemy najnowsze metody leczenia i wykorzystujemy nowoczesną aparaturę medyczną. Poza szpitalami jesteśmy jedynym ośrodkiem na terenie miasta oferującym kompleksową diagnostykę i leczenie operacyjne w zakresie ginekologii.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, dbamy o rozwój zawodowy i nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, gdyż zdrowie i bezpieczeństwo pacjentek są dla nas najważniejsze.