Przejdź do treści
Miesiąc Walki z Rakiem Piersi
Informacje dla pacjenta
Październik - miesiąc świadomości walki z rakiem piersi

Jak podaje Krajowy Rejestr Nowotworów większość zachorowań na raka piersi dotyka kobiet powyżej pięćdziesiątego roku życia, ale przez ostatnie 3 dekady niemal dwukrotnie wzrosła zachorowalność na złośliwe nowotwory piersi wśród kobiet w wieku 20-49 lat. Liczby te są alarmujące. Niezbędne są więc profilaktyka i budowanie świadomości wśród kobiet, że tylko one same, aktywnie dbając o swoje zdrowie, mogą przyczynić się do wczesnego wykrycia ewentualnej choroby. Październik jest Miesiącem Świadomości Raka Piersi.

Rejestracja
Informacje dla pacjenta
Witamy ponownie

Informujemy, że w związku ze zniesieniem obostrzeń, od dnia 1-go czerwca wracamy do normalnego trybu pracy. Jednocześnie zapewniamy, że w dalszym ciągu przestrzegamy zaleceń odnośnie ograniczania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2. W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z rejestracją.

Zapraszamy do umawiania się na wizyty i badania.  

wazny_komunikat
Informacje dla pacjenta
Ważna informacja

W związku z wprowadzeniem od dnia 14 marca 2020 r. - do odwołania, stanu zagrożenia epidemicznego, rosnącym zagrożeniem i panującą w Polsce pandemią koronawirusa o nazwie SARS – CoV – 2, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów - informujemy, co następuje.

Badania prenatalne
Ciąża
Badania prenatalne w ramach współpracy z NFZ

Zapraszamy kobiety w ciąży do wykonania badań prenatalnych w naszym Centrum. Badania wykonują lekarze z certyfikatami FMF z renomowanych klinik Warszawy i Łodzi na najnowszym aparacie VOLUSON E8. Jeśli zajdzie taka potrzeba w naszej placówce możesz odbyć także konsultacje z lekarzem specjalistą genetyki klinicznej. Jeśli spełniasz określone warunki część z badań prenatalnych możesz wykonać bezpłatnie w ramach współpracy z NFZ. Do bezpłatnych badań prenatalnych masz prawo, jeśli spełniony jest chociaż jeden z podanych niżej warunków:

Ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
Promocyjne ceny na zabiegi ginekologii estetycznej

Zapraszamy na nowoczesne zabiegi laserowe z zakresu ginekologii estetycznej w obniżonych cenach. Każda kobieta zasługuje na to, by czuć się dobrze we własnej skórze. Dla niektórych, osiągnięcie pełni kobiecości lub poprawa zdrowia wiąże się z wykonaniem zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Medycyna w tej dziedzinie wciąż zaskakuje nowymi metodami leczenia i upiększania okolic bikini, a coraz więcej pacjentek docenia efekty tego typu zabiegów.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do rejestracji lub prosimy o telefon pod numer: ​48 363 30 42.

 

Ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
Laser do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.

Od listopada 2016 roku zapraszamy na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonywane za pomocą lasera. Laser jest wykorzystywany m.in.:

  • do rewitalizacji pochwy,
  • plastyki warg sromowych mniejszych,
  • odbarwiania miejsc okolic intymnych,
  • do usuwania znamion i korekcji blizn.

O szczegóły pytajcie w rejestracji. Zapraszamy.

Badanie USG
Ciąża
Badania prenatalne dostępne w naszym Centrum

Z początkiem maja 2016 wprowadziliśmy w naszym Centrum kompleksowe badania z zakresu diagnostyki prenatalnej. Oprócz badań USG wykonywanych przez lekarzy z certyfikatem FMF (Fetal Medicine Foundation, Londyn) możliwe jest również pobranie krwi na test podwójny (PAPP­A i wolna podjednostka β HCG ) z kalkulacją ryzyka wystąpienie wady genetycznej. Więcej szczegółów udziela rejestracja. Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy.

Zdjęcie mamy z dzieckiem
Ciąża
Deponowanie krwi pępowinowej

Krew pępowinową można zdeponować tylko raz w życiu- podczas porodu. To niezwykle ważna decyzja, która powinna zostać podjęta świadomie. Dlatego przedstawiamy kilka informacji, które mogą Państwu pomóc.