Przejdź do treści

Ciąża patologiczna

W naszej Klinice podejmujemy się również prowadzenia ciąż zagrożonych. Otaczamy pacjentki troskliwą opieką i wyjaśniamy wszelkie wątpliwości dotyczące przebiegu ciąży i jej powikłań.

Prowadzenie ciąży powikłanych

W ciąży patologicznej pacjentki częściej spotykają się z lekarzem prowadzącym, niż w ciąży przebiegającej prawidłowo. Ciężarne częściej poddawane są badaniom KTG i USG w celu monitorowania przebiegu ciąży. Pacjentki z ciążą powikłaną bardzo często przed terminem porodu kierowane są do leczenia szpitalnego.

Badania prenatalne

W naszym Centrum wykonujemy kompleksowe badania z zakresu diagnostyki prenatalnej, a badania USG wykonują lekarze z certyfikatem FMF.

Test prenatalny SANCO

To nieinwazyjny, genetyczny test prenatalny nowej generacji, który określa ryzyko trisomii chromosomów 21, 18 i 13 płodu (zespół Downa, Edwardsa i Patau), aneuploidii chromosomów płci oraz zespołów wad wrodzonych, spowodowanych innymi nieprawidłowościami chromosomowymi.

Po porodzie

Dowiedz się jakie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej możesz wykonać w naszym Centrum, aby wspomóc swoje ciało w powrocie do formy.