Przejdź do treści
wazny_komunikat

Ważna informacja

W związku z wprowadzeniem od dnia 14 marca 2020 r. - do odwołania, stanu zagrożenia epidemicznego, rosnącym zagrożeniem i panującą w Polsce pandemią koronawirusa o nazwie SARS – CoV – 2, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów - informujemy, co następuje.

Zgodnie z art.2 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. z 2020 r. poz. 374) - za działania związane ze zwalczaniem koronawirusa, rozumie się wszelkie czynności związane ze zwalczaniem zakażenia, zapobieganiem rozszerzeniu się, profilaktyką oraz zwalczaniem
skutków choroby.

INFORMUJEMY o ograniczeniu (wyłącznie do niezbędnych przypadków) udzielania świadczeń zdrowotnych w naszym podmiocie medycznym i wyznaczaniu terminów niezbędnych wizyt Pacjentek – na terminy późniejsze, odrębnie uzgodnione telefonicznie.
Podjęte przez nas działania mają na celu wyłącznie przeciwdziałanie dalszemu rozprzestrzenianiu się choroby. W związku z powyższym liczymy na Państwa wyrozumiałość i apelujemy o zastosowanie do naszej prośby.

GODZINY OTWARCIA PORADNI 10.00-14.00

 

Treść całego komunikatu: